#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Вишгород
Здоров'я
Подорожі
Хороші новини

На Вишгородщині стартувала «морська» оздоровча кампанія

03.08.2020 Косянчук Інна 0

Діти пільгових категорій відпочивають на морських узбережжях Миколаївщини і Херсонщини.

Фото з facebook-сторінки служби у справах дітей та сім'ї Вишгородської РДА.

Цього року карантин не дав можливості провести оздоровчу кампанію для дітей у звичному режимі. Однак, хоч в останній місяць літа – коли послабились заходи безпеки, продиктовані коронавірусом – служба у справах дітей та сім'ї Вишгородської райдержадміністрації відправила дітей пільгових категорій Вишгородського району на оздоровлення до моря.

Так, перша група дітлахів відправилась до спортивно-оздоровчого  табору «Спортіум», що розташований у селі Чорноморка на Миколаївщині.

А вчора, 2 серпня, 100 дітей з Вишгородського району прибули до дитячого табору «Гренада» у селі Стрілковому Херсонської області. І вже повідомляють про перші враження від морського відпочинку: «Діти в захваті!».

Фото з facebook-сторінки служби у справах дітей та сім'ї Вишгородської РДА.

Діти пільгових категорій з Вишгородщини щороку відпочивають на морі завдяки підтримці району. Цього року початок кампанії затягнувся в часі, але у дітей ще є можливість оздоровитися на узбережжях.

«Нагадуємо, що діти віком від 7 до 18 років, які, відповідно до ст. 1 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», мають документ, що підтверджує наявність пільгової категорії, мають право отримати путівку. Для цього одному з батьків або законному представнику дитини необхідно звернутись до служби у справах дітей та сім'ї (м. Вишгород, пл. Шевченка, 1, кім. 99) з відповідною заявою, копією свідоцтва про народження та документом, який підтверджує пільгову категорію дитини», - зауважує служба у справах дітей та сім'ї Вишгородської РДА.

Нагадаємо, раніше «Погляд» розповідав про те, які дитячі табори запрацюють із 1 серпня.