#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Вишгород
Чорнобиль
Пригоди
Надзвичайні ситуації

На Вишгородщині рятувальники дістали з річки тіло потопельника

12.04.2021 Косянчук Інна 0

П’ять співробітників водолазно-рятувального відділення  шукали тіло чоловіка у Прип’яті.

Фото з сайту ГУ ДСНС у Київській області.

Про пошуки людини повідомило головне управління ДСНС у Київській області.

«11 квітня від відділу національної поліції до оперативно-диспетчерської служби Вишгородського району надійшло повідомлення про залучення водолазного відділення для пошуку тіла людини в с. Оташів зони відчуження на річці Прип’ять»,

ідеться у повідомленні.

У пошуках брали участь п’ять співробітників водолазно-рятувального  відділення Вишгородського району. Тіло чоловіка під час пошукових робіт рятувальники знайшли неподалік човна, який прибило до берега.

«Тіло вилучили та передали працівникам національної поліції», інформують рятувальники.

«Погляд» повідомляв, що Чорнобильська зона, попри організований туризм, і досі вабить «сталкерів».

Зокрам, днями  до Чорнобильської зони в обхід КПП пробрався громадянин Німеччини. А трохи раніше у зоні ЧАЕС із 7 незаконних туристів один загубився. Втім, його за кілька годин розшукали працівники Вишгородського районного управління поліції спільно зі співробітниками Державної служби з надзвичайних ситуацій в Київській області в районі відселеного села Черевач.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.