#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Вишгород
Пожежі

26 листопада на Вишгородщині пожежа забрала три життя

26.11.2020 Косянчук Інна 0

Будинок у Воропаєві, який загорівся, гасили рятувальники двох пожежних частин. У вогні загинули люди.

Фото ГУ ДСНС у Київській області

Сьогодні, 26 листопада, загорівся будинок у селі Воропаїв по провулку Піщаному. Гасили рятувальники не лише 40-го Державного пожежно-рятувального поста села Пірнове, який обслуговує лівобережну частину Вишгородського району, а й їхні колеги з правобережжя. Допомагали пірнівським рятувальниками співробітники 39-ї Державної пожежно-рятувальної частини села Нові Петрівці. Загалом від ДСНС було залучено 9 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки.

«Під час гасіння пожежі будинку рятувальники виявили три мертвих тіла осіб чоловічої статі – двоє 1975, та один 1964 років народження», повідомляє ГУ ДСНС у Київській області.

І зауважує, що причина пожежі встановлюється.

Фото ГУ ДСНС у Київській області

Вже два дні поспіль на лівобережжі Вишгородського району стаються пожежі, які гасять рятувальники двох пожежних частин.

Так, учора, 25 листопада,  як повідомляв «Погляд», у селі Жукин пожежа сильно пошкодила будинок. Сьогодні Вишгородський РВ ГУ ДСНС поінформував про подробиці, зауваживши, що її також пірнівські та новопетрівські рятувальники гасили разом.

«Пожежа знищила перекриття між другим поверхом та покрівлею, покрівлю та житлові кімнати на другому поверсі на площі 35 квадратних метрів. Причина виникнення пожежі встановлюється», - зазначають рятувальники.

Як повідомляв «Погляд», на Броварщині вщент згорів дачний будинок.

Також «Погляд» інформував, що у Києві за ніч горіли два авто.