На Вишгородщині Нова пошта встановила нові правила
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/Petrivtsi-POSHTAzb-2.jpg)
У селі Нові Петрівці при вході на Нову Пошту кожному відвідувачу пропонують дезинфікуючий розчин та одноразові серветки
Заходи обережності, які під час карантину запровадила Нова пошта, викликали захоплення у багатьох жителів села Нові Петрівці, про це повідомляє «Нові Петрівці. Громада».
А вони дуже прості. По-перше, люди заходять до приміщення Нової пошти по одному. По-друге, при вході співробітник компанії пропонує кожному дезінфікуючий розчин та одноразові серветки. Новопетрівчани підтримали встановлені компанією правила.