На Вишгородщині кількість випадків COVID-19 перевишила три тисячі
За останню добу зафіксовано 60 нових випадків захворювань на коронавірус.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/RDA.jpg)
Станом на сьогодні, 30 грудня, за даними Вишгородського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України» зафіксовано 3036 випадків коронавірусу.
За останню добу виявлено 60 нових хворих. З них 37 - у Вишгороді, 8 – у селі Нові Петрівці 4 – в селищі Димер, по 2 -в селах Лютіж, Литвинівка й Демидів, по одному – в селах Нижча Дубечня, Синяк, Старі Петрівці, Хотянівка, Пірнове.
Нині госпіталізовано 24 особи.
З початку епідемії у населених пунктах зафіксовано таку кількість випадків коронавірусу: в м. Вишгороді - 1658, с. Старі Петрівці - 98, с. Нові Петрівці - 344, с. Козаровичі - 31, с. Тарасівщина - 1, с. Вища Дубечня - 7, с. Новосілки - 26, с. Лютіж -140, смт Димер- 188, с. Лебедівка - 36, с. Демидів - 83, с. Катюжанка - 127, с. Воропаїв-11, c. Синяк-6, с. Пірново-24, с. Абрамівка - 2, с. Ровжі - 1, с. Нижча Дубечня -36, с. Осещина - 14, с. Боденьки-9, с. Хотянівка-65, с. Вахівка -6, с. Глібівка-6, с. Литвинівка - 43, с. Толокунь-4, с. Любимівка - 2, с. Вороньківка - 4, с. Ясногородка - 5, с. Савенки - 2, c. Гута-Межигірська - 4, с. Жукин-15, с. Рикунь - 6, с. Сухолуччя - 2, с. Сувид - 8, с. Рудня Димерська - 4, с. Миколаївка - 1, с. Круги - 1, с. Володимирівка - 1, с. Червоне - 4, с. Рови - 1, с. Раківка - 1;
Коронавірус подолали 1762 жителі Вишгородщини.
Зафіксовано 32 летальні випадки.
Як повідомляв «Погляд», за добу в Україні на COVID-19 захворіли 272 дитини та 453 медпрацівники.
Також «Погляд» інформував, що не 8, а 16 млн доз вакцини від COVID-19 отримає Україна.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.