На Вишгородщині горів будинок і саморобний мотоблок
У Димері сталась пожежа через неправильну експлуатацію транспортного засобу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/DSNS2_obr-1.jpg)
Черговий караул 38-ї Державної пожежно-рятувальної частини селища Димер ліквідував пожежу в житловому будинку у Димері по вулиці Боженка.
Коли пожежні прибули на виклик за сигналом, що загорівся дім, вони встановили, що окрім стіни житлового будинку, горить і мотоблок саморобного виробництва.
Троє рятувальників за допомогою однієї одиниці техніки швидко погасили пожежу. Про це повідомило ГУ ДСНС у Київській області. «Причиною виникнення пожежі стала неправильна експлуатація транспортного засобу», йдеться у повідомленні.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/DSNS1.jpg)
Як сьогодні повідомив "Погляд", за добу на Київщині сталося 26 пожеж.