На Вишгородщині діти святкували рибне новосілля
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/0417_Ryba_Lyubystok1.jpg)
Водосховища Київщини поповнились мальками
17 квітня 2019 року біля урочища «Гористе», що у селі Лебедівка Вишгородського району відбулося вселення (дозариблення) Київського водосховища. До водойми було випущено 1072 кілограмів (10 720 екземплярів.) рослиноїдних видів риб. Організатором акції стала Асоціація рибалок-промисловиків Київського водосховища. У рибоохоронному заході також узяли участь,\ Київський рибоохоронний патруль, відділ агропромислового розвитку Вишгородської райдержадміністрації. Контроль за процесом відновлення рибних запасів здійснювали спеціалісти Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/0417_Ryba_Lyubystok2.jpg)
Цей прозаїчний захід завдяки ініціативі організаторів підключити до зариблення школярів перетворився на веселе дійство. Вихованці Вишгородського районного дитячого будинку «Любисток» з інтересом власноруч випускали мальків у воду, а ще дорослі їх навчили виготовляли штучні нерестилища. А потім дорослі пригостили дітей смаколиками та соком – ну справді, яке ж новосілля, хай навіть рибне, без справжнього пригощання!
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/0417_Ryba_Lyubystok3.jpg)
Загалом, за повідомленням Київського рибоохоронного патруля, за два дні – 15 та 17 квітня – водосховища Київщини поповнились понад 3, 3 тонами риби.
Фото Олександра КОВАЛЕНКА