Новини
Васильків
Надзвичайні новини
Події

На Васильківщині лісові землі віддали під забудову

Одна з сільських рад передала земельні ділянки з порушенням вимог земельного та лісового законодавства.

На Васильківщині лісові землі віддали під забудову - зображення

Землі лісогосподарського призначення на Васильківщині вартістю понад 5,5 млн грн вимагатимуть повернути державі через суд, про це повідомила пресслужба Київської обласної прокуратури.

Відомо, що одна з сільських рад передала у приватну власність громадян 12 земельних ділянок для будівництва житлових будинків. Натомість відведення лісових земель відбулося з порушенням вимог земельного та лісового законодавства.

"Спірні ділянки перебувають у постійному користуванні Васильківського лісництва державного лісогосподарського підприємства, яке дозволу на їх вилучення та зміну цільового призначення землі не надавало".

Київська обласна рада

Зазначається, що на підставі рішення сільської ради було передано 3 га земель на території Васильківської міської територіальної громади.

Наразі відкрито провадження, прокуратура вимагатиме повернути державі землі лісогосподарського призначення.

Нагадаємо, Броварська окружна прокуратура звернулася до Київського апеляційного суду з позовом щодо визнання незаконним відведення у приватну власність земельних ділянок загальною площею 4 гектари вартістю 72 мільйони гривень.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.