#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Без рубрики

На установчій сесії Томашівській ОТГ обрали керівний склад громади

10.07.2019 Александр Чернышенко 0

У сесії, що відбулась у будинку культури села Томашівка Фастівського району, взяли участь голова Фастівської районної ради Геннадій Сиваненко, фастівський міський голова Михайло Нетяжук, депутати районної ради, бюджетоутворюючі підприємці громади.

Про це повідомили у Фастівській районній раді.

За інформацією голови сільської виборчої комісії Ірини Карасевич, яка відкривала засідання першої сесії, за результатами виборів 30 червня 2019 року, головою Томашівської ОТГ обрано Олену Пашун, яка за підсумками виборів набрала 76,6% голосів виборців, про що вже повідомляв «Погляд». Представляти інтереси мешканців в сільській об’єднаній громаді будуть 14 депутатів.

Новообрані депутати приступили до виконання повноважень, зокрема, вирішення питань структурування органу місцевого самоврядування та організації початку його роботи. За пропозицією Олени Пашун та результатами таємного голосування секретарем Томашівської сільської ради обрали Віру Юхименко, заступником сільського голови затвердили Олену Йовенко.

Депутати прийняли рішення про утворення постійних комісій сільської ради; початок реорганізації сільських рад, що приєдналися до Томашівської сільської ради; про покладання обов’язків старост та інші питання.

Нагадаємо, до новоствореної Томашівської ОТГ входять села Томашівка та Ярошівка Томашівської сільської ради, села Великі Гуляки, Василівка, Федорівка Великогуляківської сільської ради, села Дідівщина, Вільшанська Нива, Деминівка Дідівщинської сільської ради, села Пришивальня, Вишня, Кончаки Пришивальницької сільської ради, а також від Макарівського району: села Соснівка, Конопельки Соснівської сільської ради.