Новини
Київ

На Центральному вокзалі Києва встановлять системи термоскринінгу

09.07.2020 Александр Чернышенко 0

На вокзалах станції Київ-Пасажирський встановлять інфрачервоні системи скринінгу температури обличчя, за допомогою яких можна буде вимірювати температуру зі швидкістю до 120 відвідувачів за хвилину.

Фото - Укрзалізниця

Про це повідомив в.о. голови правління Укрзалізниці Іван Юрик.

Системи термоскринінгу будуть встановлені у місцях з найбільшим пасажиропотоком: дві - на Центральному вокзалі столиці та одна — на Південному. Системи здатні вимірювати одночасно температуру людей, які знаходяться одне від одного на соціальній дистанції — від 1 до 5 м.

«Системи автоматичного скринінгу температури дозволять швидко виміряти температуру, не створюючи скупчення людей на входах до вокзалів. Це значно зменшить ймовірність поширення інфекційних захворювань та допоможе швидко виявити потенційно хворих», — поінформував Іван Юрик.

Пасажири з підозрою на захворювання не допускатимуться на вокзал, а охорона буде їм рекомендувати звернутися до вокзального медпункту.

Зараз Укрзалізниця проводить закупівлю систем термоскринінгу через систему Prozorro, тож першу систему планують встановити вже у найближчі тижні.

Довідка. Термоскриніг або Інфрачервона система контролю температури обличчя поєднує технологію інфрачервоної теплової візуалізації та технологію видимого оптичного зображення в одне ціле і дозволяє безконтактно вимірювати температуру тіла людини в режимі реального часу та в місцях великого скупчення людей.

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв, що в Ірпінському регіоні поліція перевіряє дотримання карантину у транспорті.