Новини
Україна
Автоновини

На тротуарах перед переходами встановлюватимуть обов’язкові стовпчики

19.06.2019 Александр Чернышенко 0

Це буде робитись задля безпеки людей, як повідомив Лев Парцхаладзе, заступник міністра у регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

За його словами, на вулицях Києва та інших міст біля пішохідних переходів почали з’являтися спеціальні огородження - металеві стовпчики. Вони дуже потрібні, щоб підвищити безпеку пішоходів, адже у разі наїзду авто або іншої надзвичайної ситуації вони можуть притримати удар та зменшити наслідки аварії, тим самим врятувавши людям життя.

Тому у нових змінах в ДБН щодо вулиць і доріг у Мінрегіоні прописали обов’язковість їх влаштування на всіх тротуарах біля пішохідних переходів в одному рівні. Заступник міністра сподівається, що найближчим часом ця норма буде прийнята, як обов'язкова. Вона стосуватиметься як нового будівництва доріг, так і реконструкції та капремонту існуючих.

Зараз вже діє аналогічна норма, відповідно до якої всі зупинки громадського транспорту мають обов’язково проектуватися із захисними огороджувальними стовпчиками.

Зміни у ДБН “Вулиці і дороги населених пунктів” розробляються ДП “ДерждорНДІ”.