Новини Київської області
Події

На трасі Київ – Бориспіль запустили систему управління рухом

На ділянці 17 кілометрів за рухом стежать 130 спеціальних камер.

На трасі Київ – Бориспіль запустили систему управління рухом - зображення
Фото: pixabay

Про це повідомили у пресцентрі Служби автомобільних доріг у Київській області. Система складається з 19 інформаційних порталів та 130 камер і є першою подібною в Україні.

До цього вона протягом місяця працювала в тестовому режимі.

Тож на інформаційних табло відображається інформація щодо дорожніх умов та обмежень, дозволеної швидкості, заторів та температури і стану дорожнього покриття.

Також зазначається, що система Invipo дозволяє інтегрувати проєкти інтелектуальних транспортних систем – об’єднує дорожні технології та системи, централізує їхні контрольні точки, збирає та перевіряє дані, створює розумні сценарії та аналітичні інструменти. Таким чином оператори отримують можливість контролювати та керувати дорожніми технологіями, пристроями та системами з одного місця.

Між тим, два місяці тому Бориспільську трасу було оновлено, адже ця ділянка має найбільший трафік  – 85 тисяч авто на добу.

Під час робіт було відремонтовано дорожнє покриття, два шляхопроводи, автопавільйони та підземні переходи. Облаштовано нове бар'єрне огородження, нанесено розмітка пластиком та встановлено сучасне ЛЕД-освітлення.

На трасі Київ – Бориспіль запустили систему управління рухом - зображення
На трасі Київ – Бориспіль запустили систему управління рухом - 1 - зображення
На трасі Київ – Бориспіль запустили систему управління рухом - 2 - зображення
На трасі Київ – Бориспіль запустили систему управління рухом - 3 - зображення
На трасі Київ – Бориспіль запустили систему управління рухом - 4 - зображення

Нагадаємо, у Василькові та селищах ТГ за майже 9 мільйонів хочуть дообладнати систему відеоспостереження. Йдеться про 115 камер відеоспостереження, які планують встановити на вулицях міста та селищ громади.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.