На території Макарівщини розпочалися планові військові навчання
![На території Макарівщини розпочалися планові військові навчання На території Макарівщини розпочалися планові військові навчання - зображення](/storage/resized/lg/news/980cb9eb-2625-40c1-ac94-97016b4e60e8/23_makariv.jpg)
На території Макарівської громади розпочалися планові військові навчання. Про це в п'ятницю, 23 грудня, повідомив селищний голова громади Вадим Токар, зазначивши, що триватимуть навчання до 6 січня 2023 року.
Мешканців громади просять поставитися з розумінням до можливих незручностей, що можуть бути пов'язані із вибухами та стрільбою. А також зберігати спокій.
Крім того завтра, 24 грудня, з 9:00 до 17:00, на Макарівщині проводитиметься тестування місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення населення. Таким чином в цей час ви будете чути звуки сирени. Тож мешканців також попросили не забувати перевіряти на офіційних джерелах інформацію про наявність повітряної тривоги.
Нагадаємо, в листопаді протягом тижня на Київщині тривали навчання з питань цивільного захисту населення.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.