#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Суспільство
Здоров'я
Київ

На ринку «Троєщина» у Києві – спалах коронавірусу

26.06.2020 Косянчук Інна 0

Віталій Кличко повідомив, що інфекцію виявили у п’яти працівників, Держпродспоживслужба визначає коло контактних осіб.

Ілюстрація з Фейсбук-сторінки Віталія Кличка

Ринки у періоди епідемій завжди у зоні підвищеного ризику, тому саме там особливо ретельно потрібно дотримуватися карантинних правил. Адже на одному із столичних ринків уже виявлено п’ять випадків коронавірусу,  що дає підстави фахівцям говорити про спалах хвороби. Йдеться про речовий ринок «Троєщина».

Як повідомив міський голова Києва Віталій Кличко на своїй Фейсбук-сторінці, ці хворі лікуються на самоізоляції, а Держпродспоживслужба тим часом визначає коло контактних осіб. Також  комісія із надзвичайних ситуацій міста має вирішити, чи можна цьому ринку працювати.

«Останнім часом епідеміологічна ситуація в столиці погіршилася. Ви самі бачите, скільки у нас нових випадків щодоби. Обмеження були послаблені, оскільки ми розуміємо, що бізнес повинен працювати, що людям треба заробляти. Що потрібно піднімати економіки. Але, на жаль, багато мешканців столиці почали нехтувати елементарними правилами безпеки. Люди не вдягають маски у громадському транспорті та в публічних місцях, де найвищий ризик заразитися. Не дотримуються дистанції, збираються великими компаніями. Вірус не відступив. І, якщо кількість хворих зростатиме, а кількість вільних ліжок в опорних лікарнях найближчими днями суттєво зменшиться, ми будемо вимушені повернутися до суворих обмежень. В тому числі, і в роботі громадського транспорту. І, підкреслю, ми все ближче до такого рішення», - зауважив Віталій Кличко.

Як сьогодні повідомляв "Погляд", Кличко розповів про допомогу київським ФОПам, які втратили роботу.