Новини
Надзвичайні новини
Кримінальні новини
Київ

На подвір'ї киянина виявили галявину коноплі


У столиці дільничні поліцейські виявили та вилучили на подвір’ї киянина галявину коноплі. Загалом було вилучено сорок шість кущів рослини, схожої на канабіс, які відправили на експертизу.

Старший дільничний офіцер дізнався, що один із постояльців селища Пирогів займається вирощуванням коноплі на вулиці Барикадній. Виявилося, що 38-річний чоловік, на якого вказували жителі, раніше притягувався до кримінальної відповідальності за майнові злочини.

"Встановлено, що вирощування коноплі на подвір’ї організував родич, який проживає з власниками будинку. Для документування події ми з колегою викликали дізнавача та криміналіста, які вилучили сорок шість кущів наркотичної речовини. Все відправлено на проведення експертизи", - розповів старший дільничний офіцер Голосіївського управління поліції Василь Хворостяний.

Відділ дізнання Голосіївського управління поліції розпочав кримінальне провадження за ч. 1 ст. 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує до трьох років обмеження волі. 

Нагадаємо, що на хабарі погорів один із заступників військового ліцею столиці, який вимагав 5 000 доларів США за вступ до учбового закладу.