#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Здоров'я

На Переяславську ЦРЛ чекає реконструкція

29.06.2020 Оксана Кириленко 0

Вартість ремонтних робіт становитиме шістдесят шість мільйонів гривень.

Директорка ЦРЛ Лариса Кузьменчук повідомила, що переяславську лікарню включено до переліку опорних в Україні. Відповідно до розпорядження Президента такі лікарні повинні до 25 жовтня здати в експлуатацію приймальні відділення.

Також вже розроблено проєктно-кошторисну документацію на реконструкцію першого поверху п’ятиповерхового корпусу. Завершується її експертиза. Загалом вартість проєкту становитиме 66 млн 779 тис. грн. Всю апаратуру (ендоскопічне обладнання, апарат УЗД тощо) майже на 37 млн грн буде завезено за рахунок Міністерства охорони здоров’я. На будівельні роботи буде затрачено 19 млн 400 тис. грн. Держава на ці роботи дає 7 млн грн. 12 млн 400 тис. потрібно залучити з місцевих бюджетів.

Оскільки у лікарні є ряд засновників, цю суму між ними розділено відповідно до того, скільки населення проживає на адміністративних територіях, яке обслуговує лікарня. Частка міста, де 27 тис. жителів, становить – 6 млн 159 тис. грн. (Переяслав-Хмельницька районна рада – 4 млн 320 тис. грн, Дівичківське ОТГ – 1 млн 28 тис. грн, Студениківське ОТГ – 893 тис. грн.),розповідають у "Переяслав Сіті".

В свою чергу міський голова Переяслава Тарас Костін зазначив, що проєкт привабливий з того боку, що понад 80% всіх витрат у ньому бере на себе держава.

Нагадаємо, що на Київщині від 26 червня посилено карантинні заходи.