#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Київщина
Спорт

На Переяславщині відкрили майданчик для Workout

25.05.2020 0 Оксана Кириленко 0

Подібних майданчиків на Київщині всього 46.

Майданчик для Workout зі штучним газоном та тренажерним обладнанням облаштували на території Студениківського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.

Подібних майданчиків на Київщині всього 46, всі вони облаштовуються на території опорних закладів Київської області в рамках програми «Київщина спортивна». Закупівля спортивного обладнання профінансована коштом обласного бюджету, а облаштовуються майданчики за рахунок місцевого.

Громада профінансувала встановлення майданчика у сумі 340 тисяч гривень.

Довідка. Воркаут (англ. Workout, тренування) - це вулична гімнастика, яка включає в себе виконання різних вправ на вуличних спортмайданчиках, а саме на турніках, брусах, шведських стінках. Основний акцент робиться на роботу з власною вагою і розвиток сили та витривалості. Люди, які захоплюються таким спортом, називають себе по-різному: воркаутери, вуличні (дворові) спортсмени, вуличні гімнасти, турнікмени тощо.