На Миронівщині та Кагарличчині виявили та знешкодили вибухонебезпечні предмети
Минулого тижня фахівцями групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Білої Церкви було проведено знешкодження вибухонебезпечних предметів часів минулих війн, що були виявлені та вилучені під час обстеження територій у селі Уляники Кагарлицького району та селі Ходорів Миронівського району.
Дані вибухонебезпечні предмети знешкоджені шляхом підриву у завчасно визначеному кар’єрі для знищення вибухонебезпечних предметів, повідомляє ДСНС Київщини.