На Макарівщині загорілася газова труба у житловому будинку
На щастя, вогнеборці встигли вчасно загасити пожежу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/27_pozhezha.jpg)
Повідомлення про загорання житлової будівлі надійшло до оперативно-диспетчерської служби Макарівського району ввечері 26 січня. Пожежа сталася в селі Ситняки на вулиці Миру.
Як повідомляють в ГУ ДСНС України у Київській області, по прибуттю на місце виклику рятувальниками встановлено, що горить газова труба. Для того, аби загасити вогняну стихію довелося залучити відразу двох відділів, зокрема 2 одиниці техніки та 8 чоловік особового складу. Тож пожежу вдалося оперативно ліквідувати менше, ніж за півгодини.
Причина пожежі встановлюється.