На Макарівщині в школах продовжено карантин до 14 лютого
За даними щотижневого моніторингу в районі епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ в районі дещо підвищилась.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/07_karantyn.jpg)
7 лютого відбулося засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС при Макарівській райдержадміністрації щодо стану захворюваності на грип та ГРВІ в районі.
Як повідомляють в Макарівській РДА, станом на 6 лютого процент хворих дітей на грип, ГРВІ та вітрянку, в середньому по району становить 20%, відсоток хворих вчителів на грип та ГРВІ складає 8%. Також повідомляється, що за період з 29 січня по 05 лютого захворіло 446 осіб. Тож наразі епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ в районі дещо підвищилась і рівень епідемічного порогу вищий на 1,31%.
Тож було прийняте рішення щодо продовження призупинення навчально-виховного процесу в загальноосвітніх закладах району до 14 лютого 2020 року включно.