#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Бориспіль
Кримінальні новини

На майно президента МАУ Дихне суд наклав арешт

02.10.2020 Оксана Кириленко 0

Суд стверджує про нібито викриття корупційної схеми колишнього директора аеропорту «Бориспіль» Євгена Дихне, яка завдала понад 16,5 млн грн шкоди держпідприємству.

Фото з відкритих джерел

Нещодавно «Погляд» повідомляв, що 10 вересня Вищий антикорупційний суд розпочав розгляд клопотання про обрання запобіжного заходу Євгену Дихне. Прокурор наполягав на застосуванні до нього запобіжного заходу у вигляді застави в розмірі майже 15 млн грн.

Наразі із інформації видання Українські Новини із посиланням на джерело в правоохоронних органах стало відомо, що Вищий спеціалізований суд наклав арешт на майно президента авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" (МАУ) Євгена Дихне.

Мова йде про нібито нерухомість, антикваріат, картини, годинники і банківський рахунок.

Нагадаємо, що екскерівника аеропорту «Бориспіль» Євгена Дихне звинуватили у нанесенні значних збитків підприємству. На що Дихне зазначив, що якщо для усунення прірви і величезної корупційної лазівки в законодавстві про оренду державного майна потрібно розглянути це питання в ВАКС, значить, час прийшов. Адже хіба не для цього його створювали?!