#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Кримінальні новини

На київському вокзалі обікрали голову української делегації у ПАРЄ

17.07.2019 Оксана Кириленко 0

На Південному вокзалі Києва пограбували Володимира Ар'єва – голову української делегації у ПАРЄ. Грабіжники витягли гаманець дипломата просто з його сумки. Втім сам Ар'єв не поспішав писати заяви до поліції, позаяк поспішав на потяг до Вінниці.
Про це сам Ар’єв повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Вже потрапила в мережу історія, як на київському вокзалі моя сумка стала на гаманець легшою. То було не пограбування, а робота професійних кишенькових злодіїв. Заяву в поліцію я не робив, бо мусив сідати на потяг і їхати у Вінницю», - написав він.

Ар'єв розповів, що на київському вокзалі пограбування пасажирів стало масовим явищем. «Або гроші витягають з сумок - причому так миттєво і професійно, що людина навіть не встигає зрозуміти, як відкрили її сумку, або група ромів оточує когось і просто відбирає гроші та цінні речі. Затримання грабіжників і передача поліції, як на фото, які надіслав один з пограбованих, ні до чого не призводить. Доказів при ній немає і свої права вокзальні злочинці знають добре і без адвоката», - зазначив політик.

Також посадовець закликав "Укрзалізницю" облаштувати вокзал достатньою кількістю відеокамер та застережив пасажирів не ходити поодинці.

«Південний вокзал, намагайтеся не ходити поодинці. Місце роботи кишенькових злодіїв - ескалатор на центральному вокзалі і вихід з переходів на платформи. Особливо зранку, коли люди сонні і втрачають пильність. Раджу не просто триматися за сумку з гаманцем, а у прямому сенсі дивитися на неї - «працюють» фахівці».