#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Київщина
Кримінальні новини

На Київщині зрубали дерев на 124 тис грн

18.11.2021 1 Бобрик1 Юлія1 0

Порубка дерев була незаконною і тепер підприємство має відшкодувати збитки заподіяні навколишньому природному середовищу.

Про це повідомили в Київській обласній прокуратурі.

На Київщині через бездіяльність одного з державних підприємств, яке є постійним лісокористувачем, без відповідного лісорубного квитка зрізали дерев на 124 тис грн.

Тепер, за рішенням суду, боржник має в повному обсязі відшкодувати заподіяні навколишньому природному середовищу збитки, і сплатити вище згадану суму до бюджету.

Натомість винних осіб у незаконній порубці дерев планують притягнути до кримінальної відповідальності. Наразі триває досудове розслідування.

Нагадаємо, в Ірпені на Северинівській вже почали спилювати дерева під забудову, попри те, що люди проти будівництва нової багатоповерхівки. Натомість в Гостомелі зрізають дерева, бо будують парк з велодоріжками за 28 млн грн.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Буча, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.