#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Головні новини
Суспільство
Київщина-суспільство

На Київщині запроваджують е-журнали та е-щоденники

12.02.2021 0 Косянчук Інна 0

Понад 30% комунальних закладів освіти області впровадили новинки.

Київщина однією з перших областей в Україні почала впроваджувати е-журнали та е-щоденники. Уже 196 шкіл з 653 комунальних закладів освіти Київщини використовують електронні журнали та щоденники Про це повідомила пресслужба Київської облдержадміністрації.

Очільник Київщини Василь Володін зазначив на онлайн-брифінгу, що використання цих новинок дає можливість зробити процес навчання комфортнішим та сучаснішим, особливо у нинішніх умовах - як от карантинні обмеження та дистанційне навчання, а тепер додалася ще й негода.

Переваги е-журналів та е-щоденників

  • Для учнів – це доступ до розкладу, домашнього завдання, оцінок з усіх предметів.
  • Для вчителів – автоматизація освітніх процесів, централізований спосіб оповіщення про заходи, зміни в розкладі, проведення опитувань і тестувань, тощо.
  • Батькам такі технології дають можливість одержувати інформацію про успішність своєї дитини оперативно.

«Сподіваюся, поступово всі школи Київського регіону перейдуть до такої автоматизації процесу навчання», – зазначив голова КОДА Василь Володін.

Як повідомляв «Погляд», під час ЗНО з іноземної випускникам можуть зарахувати мовні сертифікати. Ми інформували, як складатимуть ЗНО випускники минулих років.

«Погляд» розповідав і про те, як шахраї складали екзамени замість студентів-медиків.

Читайте також, чому депутати Вишгородської міськради проголосували за припинення рішення про реорганізацію ДЮСШ з водних видів спорту, яке вони прийняли 28 січня.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.