#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Біла Церква
Пригоди
Кримінальні новини

На Київщині судитимуть злочинну групу, яка займалась гральним бізнесом: їм загрожує штраф

15.11.2019 Александр Чернышенко 0

За процесуальним керівництвом прокуратури  Київської області слідче управління поліції Київщини завершило досудове розслідування і кримінальне провадженні стосовно злочинної групи, що займалась гральним бізнесом, з обвинувальними актами направлене до суду.

Про це повідомили у поліції Київщини.

Злочинцям інкримінується злочин за ч. 3 ст. 28 (Вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією) та за ч. 1 ст. 203-2 (Зайняття гральним бізнесом). Кримінального кодексу України.

Майже три роки тривало досудове розслідування, аби довести злочинну діяльність кожного з фігурантів злочину.

Поліція встановила, що у 2016 році 47-річний чоловік з метою власного збагачення розробив і реалізував злочинний план щодо створення грального бізнесу. Він організував на території Білій Церкви, Рокитного, Таращі, Узина роботу азартних ігор через мережу Інтернет за допомогою комп’ютерної техніки, видачі виграшів учасникам азартних ігор.

Однак, розуміючи, що сам він з цим не справиться, залучив до свого «бізнесу» ще трьох осіб. 

Члени групи конспірувались під господарську діяльність марки відомих державних лотерей.

Організатор  розподіляв між учасниками злочинної групи отриманий прибуток, організовував забезпечення конспірації та безпеки, забезпечував банерами та вивісками, камерами відеоспостереження, службовими мобільними телефонами, придбав комп’ютерну техніку та інше обладнання необхідне для зайняття гральним бізнесом. 

31-річна дівчина-адміністратор контролювала діяльність гральних закладів, здійснювала підбір персоналу, встановлювала графік роботи для інших адміністраторів, контролювала їхню роботу, проводила інструктажі та здійснювала виплату їм заробітної плати.

Ще один 26-річний співучасник був спеціалістом з комп’ютерної техніки і відповідав за її безперебійну роботу.

Злочинцям за організацію незаконного грального бізнесу загрожує штраф від 10 000 до 40 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.