#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Кримінальні новини

На Київщині спіймали за тиждень двох педофілів

25.02.2021 Оксана Кириленко 0

Першого розбещувача дітей виявили у місті Білогородка Києво-Святошинського району.

Фото з відкритих джерел

Там 40-річний чоловік, на вулиці, користуючись відсутністю сторонніх осіб, неодноразово оголяв статеві органи в присутності дітей та вчиняв відносно них інші розпусні дії.

Про це повідомляє прокуратура Київщини.

Довідка.

Коли людина в присутності інших людей оголяє статеві органи, це має назву Ексгібіціоні́зм (від лат. виставляти) — така форма сексуальності, коли досягнення статевого збудження і насолоди реалізується шляхом демонстрації статевих органів особам протилежної або своєї статі поза ситуаціями статевих контактів.

Про інший випадок розбещення дитини «Погляд» розповідав вчора. У Березані чоловіка звинувачують в розбещенні 5-річної дитини.

«Погляд» пиcав про розбещення неповнолітніх на Обухівщині: деталі резонансної справи.

Нещодавно «Погляд» повідомляв, що у Білій Церкві затримали чоловіка за розбещення 16-річної дівчини.

Також ми розповідали, що у Києві судитимуть чоловіка, який розбещував малолітніх та вчиняв сексуальне насильство.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.