Новини
Київщина
Пригоди
Кримінальні новини

На Київщині спіймали «чорних рієлторів»

23.06.2020 Косянчук Інна 0

За повідомленням правоохоронців, підозрювані підшукували квартири у  Києві та області, видурювали у власників або підробляли документи й продавали житло.

Фото Спеціальної комісії з питань протидії корупції

«Квартирне питання», яким займались правоохоронці Київщини, пов’язане з шахрайством у сфері нерухомості. Йдеться про злочинну організацію «чорних рієлторів»

«За процесуального керівництва прокуратури Київської області повідомлено про підозру особам за фактом створення злочинної організації, шахрайства, а також викрадення людини (ч. 1 ч. 257, ч. 4 ст. 190, ч. 3 ст. 146 КК України). За даними слідства, підозрювані підшукували квартири на території Києва та Київської області, в яких власники померли або відносяться до соціально беззахисних верств населення та шляхом обману чи зловживання довірою здійснювали заволодіння правоустановчими документами на нерухомість. Крім того, шахраї підробляли офіційні документи на квартири, що посвідчують їх право власності. В подальшому, шахраї, видаючи себе за власників квартир, здійснювали їх продаж. Таким чином, підозрювані незаконно привласнили майно потерпілих на суму понад 2 млн грн.», повідомляє Спеціальна комісія з питань протидії корупції.

Фото Спеціальної комісії з питань протидії корупції

Також правоохоронці інформують, що  у межах розслідування кримінального провадження за місцем проживання зловмисників вони провели понад 20 санкціонованих обшуків. Під час цих заходів було знайдено та вилучено різні речі, якими користувались зловмисники у своїй «діяльності» – мобільні телефони, а ще – цілий «арсенал» печаток, штампів, а також бланки та іншу документацію, яка підтверджує злочинну діяльність.

Організованих шахраїв викрили прокурори Київщини разом з УСР ГУ НП в Київській області та СУ ГУ НП в Київській області. Нині правоохоронці  вирішують питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

Фото Спеціальної комісії з питань протидії корупції

Спеціальна комісія з питань протидії корупції також публікує примітку: «Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду».

Фото Спеціальної комісії з питань протидії корупції

Як повідомляв "Погляд", на Київщині поліція затримала чоловіка з рушницею.