На Київщині розшукують зниклих рибалок: задіяна авіація
У селі Страхолісся, що на Іванківщині, двоє чоловіків на моторному човні вийшли на риболовлю. На даний час їхнє місцеперебування невідоме.
Так, дві доби тому рибалки повідомили по телефону, що двигун вийшов з ладу і вони планують на ночівлю зупинитися на одній з баз, що у Козелецькому районі, Чергнігівської області. Однак більше на зв’язок чоловіки не виходили.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/poshuk3.jpeg)
На пошуки зниклих зорієнтовані особовий склад поліції Київщини, зокрема Іванківського, Вишгородського, зони ЧАЕС, поліцейські суміжних регіонів, мобільні патрулі, громадськість.
![На Київщині розшукують зниклих рибалок: задіяна авіація](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/poshuk4.jpeg)
Сьогодні, 2 березня, стартував наступний активний пошуковий етап з залученням авіації, рятувальників, приданих сил.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/poshuk5.jpg)
Наразі поліція Київщини спільно з колегами Чернігівщини вживає усіх необхідних заходів, щоб знайти зниклих людей і дуже розраховує на допомогу небайдужих громадян.