Новини
Новини Київської області
Надзвичайні новини
Кримінальні новини

На Київщині припинено незаконний видубуток піску


У селі Стайки, Кагарлицького району, припинено незаконний видобуток піску, завдячуючи співпраці Державної екологічної інспекції Столичного округу та поліції Київщини.

На місці події слідчі Обухівського відділу поліції вилучили земснаряди та баржі, де знаходилося близько 2 тисячі тон піску. У Вишгородському районі невідомі добували пісок на території Лебедівської сільської ради. На місці події працювала слідчо-оперативна група місцевого відділу поліції.  Там виявлено земснаряд, який знаходився у водоймі та на березі  трактор.   

Наразі вирішується питання щодо накладення арешту на техніку для видобутку піску, яку вилучено в якості речових доказів. Зазначимо, що встановлена заборона на промислове видобування водних ресурсів на весняно-літній період їхнього природного відтворення.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 239-2 (Незаконне заволодіння землями водного фонду в особливо великих розмірах) та за ст. 240 (Порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України. Поліція встановлює коло осіб, причетних до незаконного видобутку піску. Також встановлюються збитки, завдані державі. Досудове розслідування триває, повідомляє поліція Київщини. 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=tLF0xY_TBro&feature=emb_logo