#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Фастів
Автоновини

На Київщині продовжили ремонт ділянки дороги Фастів – Митниця

21.07.2020 Александр Чернышенко 0

Зараз на ділянці дороги Р-19 Фастів – Митниця – Обухів – Ржищів від 0+000 км до 4+500 км ремонтується проїзна частина: проводиться фрезерування зношеного асфальтобетонного покриття, влаштовуються основи дорожнього одягу та вирівнюючого шару покриття.

Скриншот з Гугл карти

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг Київської області.

Під час поточного середнього ремонту дороги планують вирубати порослі та чагарнику, відновити водовідведення, влаштувати основи дорожнього одягу з щебенево-піщаної суміші, покласти два шари асфальтобетонного покриття, укріпити узбіччя, нанести дорожню розмітку та нові дорожні знаки.

Ремонтні роботи здійснює підрядник - ПП "Автомагістраль".

У 2020 році на автошляху Р-19 Фастів – Митниця – Обухів – Ржищів загалом відремонтують 20 км дороги, з урахуванням ділянок ремонтів минулих років.

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв про ремонт дороги Фастів – Митниця – Обухів – Ржищів на Васильківщині, та про те, що у 2020 році на Фастівщині планують завершити ремонт дороги «Фастів-Митниця»: на ці цілі Кабмін виділив 200 млн грн.

Фото: Служба автомобільних доріг у Київській області.