#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Обухів
Васильків
Біла Церква
Києво-Святошинський район
Технології

На Київщині планують збудувати концесійну дорогу

19.06.2019 Косянчук Інна 0

Нова траса Київ--Біла Церква проходитиме через Києво-Святошинський, Обухівський та Васильківський район

Нині триває розробка документації дорожнього об’єкта, який будується у поки що новому для України форматі. «Служба автомобільних доріг Київщини розробляє техніко-економічне обґрунтування будівництва концесійної дороги Київ--Біла Церква на ділянці від дороги загального користування державного значення Т-10-27 Київське Півкільце до автомобільної дороги М-05 Київ-Одеса, яка буде також проходити в межах території Васильківського району. Представникам місцевих громад та структурних підрозділів Васильківської райдержадміністрації презентували варіанти проходження траси. Планована її довжина -- 50 кілометрів. Вона проходитиме через Києво-Святошинський, Обухівський та Васильківський район», – повідомив на своїй Фейсбук-сторінці голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець.

Також він розповів, за якими критеріями обирають генеральний напрямок траси. Зоврема, за словами Владислава Одинця, має бути враховано план-схему сполучення автошляхів України; довжину дороги; кількість перетинів мережевих шляхопроводів; територіальні межі; кількість штучних споруд, а також межі власників земельних ділянок.