Новини
Києво-Святошинський район
Кримінальні новини

На Київщині директор підприємства вкрав понад 350 тисяч гривень у ДНЗ

26.02.2020 Альона Ткаченко 0

Corruption

Києво-Святошинською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру колишньому директору підприємства, який незаконно заволодів бюджетними коштами у великих розмірах, виділених на ремонт дитячого дошкільного закладу.

У ході досудового розслідування кримінального провадження встановлено, що в грудні 2019 року між однією із сільських рад Києво-Святошинського району та товариством було укладено договір підряду про будівництво дитячого дошкільного закладу за бюджетні кошти.

Директор товариства, підробивши акти приймання виконаних будівельних робіт подав їх до сільської ради. Після цього, сільська рада перерахувала на користь товариства грошові кошти за виконані роботи, які фактично не виконувалися.

Втім, згідно судової будівельно-технічної експертизи вартість невиконаних робіт становить понад 350 тисяч гривень. Таким чином, підозрюваний незаконно заволодів бюджетними коштами на вказану суму, унаслідок чого спричинено збитки територіальній громаді.

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Києво-Святошинська прокуратура