Новини
Всесвіт

На крок ближче до сонця: космічний зонд Parker Solar Probe передав перші дані

05.08.2019 Бобрик Юлія 0

За останні місяці космічний зонд НАСА Parker Solar Probe став ближче до сонця, ніж будь-який інший космічний корабель до цього. Наразі зонд зібрав дані, які допоможуть краще зрозуміти наше небесне світило, повідомляють в космічному агентстві.

Нещодавно зонд зробив остаточну передачу даних в 22 Гб, що виявилося на 50% більше, ніж очікувалося. Завдяки добре налагодженій системі телекомунікаційного зв'язку, дослідники зуміли передати на Землю більше даних.

Під час цієї події чотири комплекти наукових приладів космічного корабля були зайняті збором інформації. Команда місії очікує отримати додаткові 25 ГБ наукових даних до 15 серпня.

Команда місії опублікує дані про перші два зближення перед громадськістю в кінці цього року. Космічний корабель здійснить свій третій обліт, який розпочнеться 27 серпня і досягне найближчого зближення 1 вересня.

Дослідники сподіваються, що за останні кілька років місія зможе зібрати інформацію, яка нам необхідна, щоб розгадати деякі з найбільших загадок Сонця.

Нагдаємо, сонячний зонд НАСА «Паркер» готується зблизитися зі світилом, після якого вчені зможуть отримають відповідь на питання, що давно стоїть перед наукою: чому зовнішня атмосфера Сонця має температуру в кілька мільйонів градусів Цельсія, в той час як температура поверхні нашої зірки становить усього лише 3300 градусів Цельсія?

Також нещодавно сатло відомом, що NASA готує нову місію для відстеження впливу Сонця на Землю. Натомість, астрофізики розкрили секрет блакитних надгігантів.