#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Бородянка
Довкілля

На Київщині зафіксували унікальне погодне явище

07.12.2021 979
Метеорологічну станцію Тетерів прикрасила пухнаста льодяна гірлянда.

На Київщині зафіксували унікальне погодне явище - зображення
Фото: Метеорологічна станція Тетерів

На вихідних на метеоролічній станції Тетерів зафіксували унікальне погодне явище. Мова йде про кристалічну паморозь, яка утворюється з дрібних кристалів льоду, повідомляють на Facebook-сторінці станції.

«Кристалічна паморозь утворюється переважно вночі за без хмарного неба або тонких хмар під час штилю чи слабкого вітру за наявності туману або серпанку. Найчастіше вона утворюється за температури повітря від мінус 10 до мінус 25 але може утворюватися із-за нижчої або вищої температури».

Метеорологічна станція Тетерів

На станції, як зазначають метеорологи, кристалічна паморозь мала вигляд пухнастих гірлянд які легко обсипаються під час струшування.

На Київщині зафіксували унікальне погодне явище - зображення
Фото: Метеорологічна станція Тетерів

Нагадаємо, вчора у Києві на боротьбу зі снігом у столиці вивели понад 300 одиниць техніки.

Для зручності і щоб бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.