Новини Київської області
Здоров'я

На Київщині за минулий рік провели масштабну реконструкцію у медзакладах

Загалом роботи провели у 8 сільських амбулаторіях та 6 приймальних відділеннях в опорних лікарнях.

На Київщині за минулий рік провели масштабну реконструкцію у медзакладах - зображення
Фото: pixabay

Як повідомила пресслужба КОДА, протягом 2021-го в області провели реконструкцію загалом понад 8 тисяч м² площі у медичних закладах. Про це заявив очільник Київської ОДА Василь Володін.

"Люди повинні бути забезпечені якісними медичними послугами скрізь. Особливо це стосується сільської місцевості. Ми посилено працюємо над цим і в рамках програми президента "Велике будівництво" реалізували 14 медичних проєктів лише за рік", – зазначив Володін.

Зазначається, що реконструйовані об'єкти додатково забезпечили технікою для проведення діагностики – закупили 11 апаратів ультразвукової діагностики, 10 рентген-апаратів і дев’ять апаратів комп’ютерної томографії.

Нагадаємо, у 2023 році нову амбулаторію мають відкрити у Білій Церкві. На будівництво медзакладу на території житлового масиву "Піщаний" витратять понад 26 мільйонів бюджетних коштів.

Також повідомлялося, що 55 амбулаторій області отримали нове телемедичне обладнання. У програмно-апаратний комплекс для телеметрії та телемедичного консультування входять планшетний ПК Lenovo, портативний ЕКГ, вимірювач артеріального тиску, пульсоксиметр, спірометр, безконтактний термометр та дерматоскоп.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.