#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київщина
Подорожі

На Київщині з'явився ще один туристичний маршрут: куди пропонують помандрувати

15.12.2021
Цікаво провести вихідний можна в одному з найстаріших міст України – Переяславі, що на Бориспільщині.

На Київщині з'явився ще один туристичний маршрут: куди пропонують помандрувати - зображення
Фото: Facebook

Маршрут подорожі "вихідного дня" запропонували в Управлінні туризму Київської обласної державної адміністрації.

Подорожувальникам, які цікавляться пам'ятками та унікальними місцями Київщини, пропонують відправитися до Переяслава та зробити 5 зупинок.

Першу у покинутій церкві. Споруда виконана у рідкісному ротондовому стилі. На храмі залишились незвичні хрести, схожі на масонські. Церкву наразі віднесли до архітектурних пам'яток.

Друга зупинка туристичного маршруту, який запропонували в управлінні туризму, розташована за дванадцять кілометрів від покинутої церкви. Це — Музей архітектури і побуту просто неба. Музей займає площу у майже півтори сотні гектарів. Тут подорожувальники знайдуть 275 архітектурних експонатів народного будівництва XVI-XX століть.

На Київщині з'явився ще один туристичний маршрут: куди пропонують помандрувати - зображення
Фото: Facebook

Після цього можна відвідати Музей космосу, який знаходиться неподалік. Музей входить до Національного історико-етнографічного заповідника "Переяслав". Його колекція містить чимало речей, пов’язаних з освоєнням космосу.

На Київщині з'явився ще один туристичний маршрут: куди пропонують помандрувати - зображення
Фото: pixabay

Четверта зупинка – Єпископський двір, куди входить Михайлівська церква, збудована на місці Михайлівського собору ХІ століття, де ховали переяславських князів. У приміщенні двору єпископів також функціонує Музей народного костюма Придніпров'я.
І насамкінець туристам радять відвідати
Єврейську синагогу, єдину подібну будівлю, що збереглася у Переяславі з кінця ХІХ століття, коли майже половину населення у місті становили євреї.

Нагадаємо, Україна опинилася у списку 25 найкращих місць для подорожей від National Geographic

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал "Погляд Київщина – Інформаційна Агенція". Також читайте нас у Facebook "Погляд Київщина" і дивіться на YouTube.