Україна
Новини Київської області
Київщина-суспільство

На Київщині від окупантів постраждали 270 населених пунктів

Київська область стала стіною на захисті столиці.

На Київщині від окупантів постраждали 270 населених пунктів - зображення

На Київщині від окупантів постраждали 270 населених пунктів. Про це під час свого привітання до Дня Незалежності сказав голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба в середу, 24 серпня.

"Київська область стала стіною на захисті столиці. На захисті України. На захисті Незалежності. 270 населених пунктів постраждали від дій російської армії.

Ірпінь, Буча, Бородянка, Гостомель, Макарів, Мощун, Кухарі, Велика Димерка, Перемога, Демидів, Підгайне та сотні інших сіл і міст взяли на себе удар, але залишилися нескореними та незалежними", –

голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба

На Київщині від окупантів постраждали 270 населених пунктів - зображення

Він також зазначив, що під час наступу на пристоличний регіон Обухів, Переяслав, Бровари, Фастів та інші міста нашого регіону стали надійним тилом і не припиняли працювати.

"Цим ми і відрізняємося від рашистів – ми одна родина, яка у важкий момент працює спільно та злагоджено. Ми всі разом б’ємося за незалежність. Працюймо на результат, заради перемоги! Зі святом! Із Днем Незалежності!", –

голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба

Нагадаємо, президент під час свого привітання українців із Днем Незалежності зазначив, що хоча цьогоріч українці зустрічають цей день у різних обставинах, умовах і навіть у різних часових поясах, але з єдиною метою – збереження незалежності та перемоги України.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.