На Київщині розшукують переможця лотереї
![На Київщині розшукують переможця лотереї На Київщині розшукують переможця лотереї - зображення](/storage/resized/lg/news/9b763cce-2a17-45d3-bf78-aa1a272bf685/f2510e2e930c438b213ec27d373.webp)
Скоріше за все власник білета не знає про свій джекпот, адже він й досі не контактував з представниками лотереї.
Лотерейний білет обійшовся щасливчику всього в 50 гривень, у точці продажу лотерей, що знаходиться на вулиці Галафєєва, 43.
Для того, щоб розпочати процедуру оформлення виграшу, переможцю потрібно зателефонувати на Гарячу лінію оператора державних лотерей "М.С.Л." за номером
0 (800) 21 00 65.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.