На Київщині планують створити понад 2300 нових учбових місць
![На Київщині планують створити понад 2300 нових учбових місць На Київщині планують створити понад 2300 нових учбових місць - зображення](/storage/resized/lg/news/959f0cec-89d9-42a6-a1f5-2a8d216a3160/kids-g7bc9f80a4_1280.jpg)
Пресслужба КОДА повідомила 17 лютого, посилаючись на заяву заступника очільника облдержадміністрації Андрія Лісовика, про плани реалізації проєктів програми "Велике будівництво".
Так, передбачається, що будуть проведені будівельні та ремонтні роботи у 5 школах, що дозволить суттєво розширити кількість учбових місць – на 2303, та створити 261 нове робоче місце.
"Плануємо збудувати школи в с. Гора і смт Чабани, добудувати новий корпус ліцею у Гостомелі, реконструювати школи в с. Святопетрівське та с. Проців", – повідомив Лісовик.
Заплановані цього року роботи не лише у шкільних закладах освіти. Так, до програми "Велике будівництво" включено 5 дитячих садків: садок для дітей з обмеженими можливостями в м. Вишневе, садки в с. Михайлівка-Рубежівка, с. Святопетрівське, с. Гатне та садок-школу першого ступеня в с. Бобриця.
Таким чином буде створено ще 705 додаткових місць для вихованців та 189 для працівників дошкільних освітніх закладів.
Нагадаємо, Цього року у Вишневому відкриють садочок, який прийматиме дітей з обмеженими можливостями. Наразі на об'єкті тривають будівельні роботи.
Окрім цього, повідомлялося, що усі проєкти "Великого будівництва – 2022" будуть інклюзивними. Загалом до програми на цей рік включили 18 об'єктів.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTub.