#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київщина
Події

На Київщині нагородили переможців чемпіонату з кіберспорту

23.01.2022
Змагання проводилися серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Київської області з дисциплін CS:GO та Brawl Stars.

На Київщині нагородили переможців чемпіонату з кіберспорту - зображення
Фото: pixabay

Як повідомили у пресслужбі КОДА, церемонія нагородження школярів, які брали участь у чемпіонаті з кіберспорту, відбулася 23 січня.

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Денис Шугалій, який був присутнім на заході, зазначив, що Україна є однією серед 25 держав, які визнали кіберспорт офіційним видом спорту.

"Безпосередньо в пристоличному регіоні змагання такого роду за підтримки держави відбулись вперше. Участь у них взяли 265 школярів із 65 команд. Безумовно, будемо й надалі розвивати цей вид спорту на Київщині. І вже найближчим часом Київська облдержадміністрація виступить офіційним партнером Кубку України", – сказав посадовець.

Самі ж змагання проходили в 2 етапи і тривали до 10 січня. Під час першого етапу обирали кращих гравців шкіл Київської області, які сформували команди для наступного етапу. На другому колі змагань відбувся обласний турнір серед команд освітніх закладів.

У результаті призові місця зайняли 15 учнів за дисципліною CS:GO та дев’ять за дисципліною Brawl Stars.

Всіх учасників відзначили вітальними листами та нагородили подарунками від облдержадміністрації та спонсорів заходу.

Нагадаємо, команда учнів Ірпінського академічного ліцею (ІАЛ) Національного університету біоресурсів і природокористування посіла перше місце на змаганнях в дисципліні Brawl Stars на Київському обласному чемпіонаті з кіберспорту в дисциплінах Brawl Stars та CS:GO.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.