Новини
Україна
Надзвичайні ситуації

На Харківщині упав літак

25.09.2020 Косянчук Інна 0

ДСНС повідомило про 22 загиблих, двоє постраждалих. Чотирьох осіб ще шукають.

Фото ДСНС

Сьогодні, 25 вересня, неподалік Чугуєва Харківської області на відстані майже 2 км до військового аеропорту упав літак АН-26 Збройних сил України. Потім він загорівся.

Як повідомляє ДСНС, о 21:55 пожежу літака ліквідовано.

«За інформацією диспетчера аеродрому, на борту перебувало 28 осіб. Знайдено тіла 22 загиблих, 2 особи постраждало та пошуки чотирьох осіб тривають. Від ДСНС залучено 15 чоловік особового складу та 4 одиниці техніки», йдеться у повідомленні. Також зазначається, що інформація уточнюється.

"На місці оперативно працюють всі служби. За дорученням Президента створили Державну комісію під головуванням віцепрем'єр-міністра Олега Уруського для якнайшвидшого з'ясування обставин трагедії та надання всієї необхідної допомоги постраждалим. До складу комісії увійдуть Головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, міністр оборони Андрій Таран, голова ДСНС Микола Чечоткін, голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер та інші посадові особи", деталізує «Урядовий кур’єр» на своїй Фейсбук-сторінці.

"Підрозділи МВС разом з військовими виконують свою роботу: на місці працюють рятувальники ДСНС. Район катастрофи оточено поліцейськими. На літаку перебували військові льотчики та курсанти Університету повітряних сил імені І.Кожедуба", повідомляє Національна поліція України.

Як повідомляв «Погляд», Huawei у вогні: масштабна пожежа на заводі в Китаї.