На Фастівщині комісія обстежила стан доріг у районі
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/67451970_2689379884414510_6022833927670988800_n.jpg)
Районна комісія, до якої увійшли представники райдержадміністрації та філії «Фастівське районне дорожнє управління» під керівництвом заступника голови районної ради Володимира Куценка провела комісійне обстеження доріг загального користування державного значення: Р-04 «Київ-Фастів-Біла Церква-Тараща-Зверигородка», Р-19 «Фастів-Митниця-Обухів-Ржищів» та Т-10-13 «Фастів-Кожанка-Фурси-Яблунівка-Володарка».
Про це повідомили у Фастівській районній раді.
Комісія сформувала свої зауваження та рекомендації для ліквідації аварійної ямковості та проведення поточного середнього ремонту вищевказаних доріг, які будуть направлені до балансоутримувача цих доріг – Служби автомобільних доріг у Київській області.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/67670000_2689380004414498_5684164868639293440_n.jpg)
Нагадаємо, як раніше повідомляв «Погляд», з початку липня на Фастівщині триває поточний середній ремонт ділянки дороги Р-19 «Фастів-Митниця» від села Фастівець Фастівського району до Митниці Васильківського району.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/67558917_2318066831640492_5035795364389584896_o.jpg)
Фото Фастівської районної ради та Олександра Волинця.