Новини
Фастів

На Фастівщині громади Пилипівської та Скригалівської сільрад хочуть увійти до Фастівської ОТГ

11.04.2020 Александр Чернышенко 0

Фото - phm.gov.ua

Громади Пилипівської сільської ради та Скригалівської сільської ради прагнуть увійти до Фастівської ОТГ, у свою чергу Фастів виявляє готовність їх прийняти.

Про це повідомляє Фастівська міськрада.

Відповідне звернення з детальним обґрунтуванням та проханням внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Київської області було надіслано до Київської облдержадміністрації.

Фото - Фастівська міська рада

Відповідно до Перспективного плану формування територій громад Київської області села Скригалівської сільради: Скригалівка, Ставки, а також села Пилипівської сільради: Пилипівка, Королівка, Єлизаветівка мали увійти до Кожанської ОТГ. Проте через ближче їхнє розташування до Фастова, ніж до Кожанки, а також через зручніше транспортне сполучення, наявність у Фастові необхідної інфраструктури (лікувальні, культурні, освітні, торгові заклади) та ефективне надання адмінпослуг, громади цих сіл вирішили приєднатись до Фастівської ОТГ.

Остаточне вирішення цього питання – за Київською облдержадміністрацією.

Нагадаємо, що до Кожанської ОТГ на Фастівщині входять смт Кожанка, села Софіївка, селища Степове Кожанської селищної ради, село Волиця Волицької сільської ради, села Дмитрівка, Півні Дмитрівської сільської ради, село Триліси Триліської сільської ради, село Яхни Яхнівської сільської ради.

Процес формування Фастівської ОТГ ще триває. Окрім того, на Фастівщині ще планували створити Борівську ОТГ, про що інформував раніше "Погляд".