Новини
Київщина-суспільство
Автоновини
Київ

На дорогах Києва з'явились нові тролейбуси


Столиця придбала 15 сучасних тролейбусів марки "Богдан", які з 2 лютого вийшли на маршрути.

Про це повідомляють у КМДА.

"Нещодавно місто придбало 15 тролейбусів марки "Богдан". І вже сьогодні вони вийдуть на маршрути. Тролейбуси сучасні, довжиною 18,75 метрів. Салон розрахований на 170 пасажирів, зокрема, 50 місць для сидіння",

Київський міський голова Віталій Кличко

Нагадаємо, раніше "Погляд" писав, що "Богдан Моторс" запропонувало для Києва тролейбуси, які відповідають усім вимогам замовника за найнижчою ціною – 173,06 млн грн.

Загальна пасажиромісткість тролейбусу складає 170 чоловік, з них – 50 місць для сидіння.

Усі тролейбуси оснащені кондиціонерами, відеокамерами для фіксації дорожньої ситуації та ситуації в салоні, GPS-трекерами, системою електронного квитка, підрахунку та обліку пасажирів.

Зазначають, що кузов електротранспорту виготовлений із використанням антикорозійних матеріалів, що подовжує експлуатацію транспортного засобу. Тролейбуси мають антивандальні сидіння, світлодіодне освітлення. А внутрішнє облицювання салону виконане з важкозаймистих матеріалів.

Нові тролейбуси обладнані світлозвуковими маршрутними та інформаційними покажчиками та мають запас автономного ходу не менше 1 км. Тобто, якщо відбувся розрив проводів, знеструмлення мережі, то тролейбус може проїхати автономно до 1 км.

"Важливо, що тролейбуси повністю відповідають вимогам інклюзивності: 100% низька підлога, виділене місце для інвалідного візка. Наше завдання зробити так, аби в Києві був сучасний громадський транспорт. Тому ми робимо все можливе, щоб витіснити маршрутки, які вже не відповідають жодним вимогам і стандартам, сучасним громадським транспортом європейського рівня", –

Віталій Кличко.

Повідомляється, що всього за кілька останніх років столиця закупила 513 одиниць нового рухомого складу громадського транспорту. Зокрема: 139 тролейбусів, 67 трамваїв та 307 автобусів.

Раніше "Погляд" писав, що уряд має намір закуповувати транспортну послугу через ProZorro. Пояснюючи тим, що це відкрита та прозора конкуренція, а вона завжди підвищує якість. Натомість старі маршрутки чиновники мають на меті залишити у минулому.

Таком ми раніше інформували, що автобуси із Запоріжжя отримали необхідний для експорту сертифікат Європейського Союзу. Таким чином якість, технічні параметри та екологічність продукції українського автовиробника офіційно підтверджені і відповідають чинним жорстким вимогам регламенту ЄС.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.

Фото: КМДА