Київщина
Події

На дорогах Київщини цього року проклали 100% запланованого об'єму асфальтового покриття

20.12.2021
Загалом на автошляхах області тепер понад 80 кілометрів нового асфальтного покриття.

На дорогах Київщини цього року проклали 100% запланованого об'єму асфальтового покриття - зображення
Фото: pixabay

Про результати роботи з прокладання асфальту на дорогах Київщини відзвітував очільник КОДА Василь Володін.

"На цей рік ми запланували влаштувати на дорогах регіону понад 80 км нового асфальтного покриття. Загалом йдеться про 54 дорожні об’єкти, серед яких – автошляхи між селами, селищами та містами пристоличного регіону. Активно працювали й станом на зараз усі роботи вже повністю завершили. У 2022 році "зшивати" Київщину якісними дорогами продовжимо", – розповів Володін.

Зазначається, що вдосконалення дорожньої інфраструктури на Київщині проходить у рамках президентської програми "Велике будівництво". Безпосередньо цього року на будівництво, ремонт і реконструкцію доріг було передбачено 1,3 млрд грн субвенції з держбюджету.

Нагадаємо, в рамках програми "Великого будівництва" поблизу Обухова вже проклали понад 4 кілометри нового асфальту. Завдяки капітальному ремонту Обухівську та Кагарлицьку громади з’єднає якісна і безпечна дорога.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.