![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2018/06/1106_mykulychy.jpg)
Микулицька територіальна громада стала лідером Київської області по залученню коштів ДФРР у 2018 році. Про те, що на будівництво школи буде виділено 65 млн з ДФРР на своїй сторінці в соціальних мережах повідомив голова Немішаївської селищної ради
Сергій Замідра.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2018/06/1106_mykulychy_1.jpg)
Нагадаємо, як повідомляла ІА «Погляд»,
27 квітня відбулося засідання Київської облради, на якому поміж інших розглядалося питання «Про внесення змін до Програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури». В рамках Програми, яку подала Київська обласна державна адміністрація, обласною радою було прийнято рішення про будівництво школи у селі Микуличі. На будівництво даного об’єкту було виділено 35 млн грн, частина цих коштів була профінансована з обласного бюджету, інша – з Державного фонду регіонального розвитку.
Згідно реєстраційної картки проекту на сайті
Державного фонду регіонального розвитку, проект «Будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в с. Микуличі, Бородянського району Київської області» планують реалізувати протягом цього року.
На сьогодні діти в Микуличах змушені навчатися у школі якій вже 120 років. Шкільні приміщення розташовані по різні сторони вулиці, через що учні протягом навчального дня змушені постійно переходити вулицю, що створює небезпеку для їх життя. У закладі відсутні спортивна та актова зала, внутрішні вбиральні та не витримується санітарно-захисна зона, оскільки корпуси впритул прилягають до діючого кладовища.