На Броварщині ювенальною поліцією проведено рейд по виявленню жебраків та безпритульних дітей
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/68539091_1082227311987876_6870473091068198912_n.jpg)
5 серпня на Броварщині ювенальною поліцією проведено рейд по залізничним станціям, підземним переходам і по місцям масового скупченням молоді та підлітків щодо виявлення неповнолітніх жебраків та безпритульних дітей.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/67890018_1082227405321200_5009956677928091648_n.jpg)
З метою запобігання дитячій бездоглядності, жебракуванню, профілактики правопорушень та негативних явищ у дитячому середовищі, соціального захисту дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, забезпечення безпеки дітей, працівниками ювенальної превенції Броварського відділу поліції проведено рейд щодо виявлення дітей, які займаються бродяжництвом та жебрацтвом в місті та районі, а також дорослих осіб, які втягують дітей у протиправну діяльність. Разом з правоохоронцями, до рейду долучилися працівники служби екстреної медичної допомоги, аби за необхідності перевірити стан здоров’я бездоглядних дітей.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/67885392_1082227358654538_4467281250771533824_n.jpg)
Під час рейду здійснено перевірку залізничного вокзалу та закинутих будівель. Спілкуючись з працівниками залізничного вокзалу міста Бровари, правоохоронці наголосили, що в разі виявлення дітей без нагляду дорослих, а також дітей, які займаються жебрацтвом, необхідно відразу ж звертатися у поліцію.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/68878235_1082227498654524_8605835020491292672_n.jpg)
Фактів використання дітей для жебрацтва та безпритульних дітей правоохоронці не виявили.