#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Бровари
Пригоди
Розшук

На Броварщині розшукали дідуся-грибника, який заблукав у лісі

16.09.2020 0 Руслан Семенець 0

Дільничний офіцер розшукав пенсіонера-грибника, який заблукав у лісі. Пошуки 78-річного дідуся тривали майже три години. Складність пошуків полягала у тому, що пенсіонер має вади здоров’я та періодично втрачає пам'ять.

Про це йдеться в повідомленні на сторінці Броварського відділу поліції.

Про зникнення дідуся повідомили його рідні через 6 годин, як він пішов до лісу. Складність пошуків полягала у тому, що пенсіонер має вади здоров’я та періодично втрачає пам'ять.

Отримавши повідомлення правоохоронці відразу розпочали пошуки грибника, адже саме від оперативних дій правоохоронців залежало життя та здоров’я пенсіонера. Дільничний офіцер поліції обстежив територію лісу поблизу села Богданівка, де і знайшов зниклого дідуся. Той повідомив, що загубився, бо повернув у незнайому місцевість.

На щастя, з чоловіком нічого лихого не трапилось, правоохоронці повернули його до місця проживання.

Поліція звертається до грибників – будьте уважними та обережними, не заходьте на незнайому місцевість, а також не залишайте без нагляду дітей та людей похилого віку, які потребують вашої уваги!

Раніше "Погляд" писав, що у Броварах оперативно розшукали батьків малолітнього хлопчика, який пішов шукати маму.