На Броварщині ліквідували загорання біля військової частини
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/trava-palii.jpg)
4 вересня о 15:15 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про те, що в селі Рожни, поблизу військової частини виникло загорання сухої трави.
На місце пожежі було направлено рятувальників 21-ої Державної пожежно-рятувальної частини міста Бровари.
По прибуттю на місце пожежі встановлено, що на чималій площі горить суха трава. Пожежу було локалізовано о 16:55 та повністю ліквідовано о 17:15. Причина пожежі встановлюється, повідомляють у ДСНС Київської області.