На Бориспільщині за добу виявлено 3 нових випадки COVID-19
За даними Київського обласного лабораторного центру станом на 22 травня у місті Бориспіль зафіксовано 41 лабораторно підтверджений випадок. У Бориспільському районі - 56.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/BORISPOL7-2000x1403.jpg)
Кількість хворих у селах Бориспільщини:
с. Гора – 6, с. Гнідин – 7, с. Вороньків – 3, с. Проліски – 6, с. Ревне – 2, с. Головурів – 1, с. Кийлів – 1, с. Петропавлівське – 1, с. Вишеньки – 10, с. Городище – 2, с. Дударків – 6, с. Лебедин – 1,с. Щасливе – 2, с. Глибоке – 4; с. В.Олександрівка – 1; с. М.Олександрівка –2; с. Іванків – 1.
Загалом на Київщині за останню добу на коронавірус захворіло 28 осіб. Одужало 260 людей.